Accu-Chek Active 3+1 pakkumine

Hind: 55,92
Lisa ostukorvi

Kampaania korras ostes 3 karpi testribasid, saab ühe karbi tasuta kaasa. Purgi hind 13,98 eurot.

Vere kandmine testribale on lihtne.
Suurtele puudutatavatele testribadele on vaja kanda ainult väike kogus verd (1-2 mikroliitrit).

Aegumise hoiatus.
Täpsete mõõtmistulemuste tagamiseks kontrollib glükomeeter testribade koodikiibilt aegumistähtaega ning hoiatab teid, kui testribad on aegunud.

Liiga väikese doosi märguanne.
Süsteem annab teile märku, kui testribale on vaja rohkem verd.

Võimalus verd juurde lisada.
Kui testriba on Accu-Chek Active glükomeetri sees, saate viie sekundi jooksul verd juurde lisada.1

Valikuvõimalus.
Võite verd testribale kanda nii, et riba on glükomeetri sees või sealt eemaldatud. Valige see variant, mis teile paremini sobib.

Visuaalne topeltkontroll.
Visuaalse topeltkontrollimise võimalus annab teile kindlustunde saadud veresuhkru taseme näitude õiguse kohta. Võrrelge testriba kontrollaknas olevat värvi pakendil oleva värvikoodiga.

Soovitus: pärast testriba eemaldamist sulgege pakend kohe, et säilitada testribade kvaliteet.

Kui testriba on glükomeetrist väljas, võib verd juurde lisada 15 sekundi jooksul.

Omadused:

  • Täpsed ja kiired tulemused. Glükomeetriga mõõdetud tulemused on sama täpsed kui laboris tehtud testi tulemused ja seadmel kulub tulemuste mõõtmiseks ja vastuse edastamiseks kuni viis sekundit.
  • Testribade aegumise hoiatus. Accu-Chek Active glükomeeter hoiatab teid, kui mõõdate veresuhkru taset aegunud testribaga ja märgib vastavalt ka saadud mõõtmistulemuse.
  • Seadmeväline proovi lisamine. Vere kandmine testribale siis, kui riba on glükomeetrist eemaldatud, aitab minimeerida glükomeetri verega saastumise ohtu (nt haiglates).
  • Liiga väikese doosi märguanne. Glükomeeter annab märku, kui testribale kantud vere kogus on liiga väike ja viie sekundi jooksul saate sinna verd juurde lisada.
  • Visuaalne topeltkontroll. Visuaalse topeltkontrollimise võimalus annab teile kindlustunde saadud veresuhkru näitude õigsuse kohta. Võrrelge testriba kontrollaknas olevat värvi pakendil oleva värvikoodiga.
  • Vereproov. Veresuhkru testi jaoks on vaja ainult 1-2 mikroliitrit verd.
  • Andmete ülekanne. Glükomeetri infrapunaliidese ja Accu-Chek Smart Pix seadme abil saate salvestatud tulemused arvutisse laadida.
  • Automaatne kodeerimine. Koodikiibi abil on võimalik edastada hoiatus aegunud testribade kohta. Lisaks programmeerib see glükomeetrit automaatselt ja uuendab glükomeetri funktsioone siis, kui tehnoloogilised uuendused on saadaval.