Accu-Chek Smart Pix

Hind: 27,60
Lisa ostukorvi

Accu-Chek Smart Pix seadet on lihtne kasutada ja see tagab kiire juurdepääsu andmetele. Accu-Chek Smart Pix on väike juhtmevaba seade, mis impordib andmed Accu-Chek glükomeetritest ja insuliinipumpadest kiirelt ja lihtsalt teie arvutisse.

 Omadused

Accu-Chek Smart Pix aitab nii diabeetikul kui arstil ravi kulgu ja tulemusi paremini jälgida ja mõista.
Accu-Chek Smart Pix omadused:

  • arvutiga ühendamine on lihtne;
  • ei vaja installimist;
  • andmeid saab vaadata erinevates formaatides.

 
Süsteemi nõuded

Accu-Chek Smart Pix ühildub teiste Accu-Chek seadmetega lihtsalt, kasutades selleks standarditele vastavat ühenduvust (USB-pesa) ja failiformaate (HTML, XML, BMP, PNG jne).
Personaalarvutiga ühendamisel tunneb arvuti Accu-Chek Smart Pix seadme ära massmäluseadmena (MSD), st irdkettana (nagu näiteks ka USB-mälupulk). Kogu seadmest üleslaetud info ja kasutajaliidese jaoks mõeldud elemendid ilmuvad failidena sellele kettale ja neid ei siirdata teie arvuti kõvakettale.
Arvuti tunnistab Accu-Chek Smart Pix seadet ka inimliidesena (HID), sarnaselt hiirele või klaviatuurile. Seda funktsiooni hetkel ei kasutata, kuid edaspidi kasutatakse seda tulevaste rakenduste ühenduvusplatvormina.
Accu-Chek Smat Pix ühendatakse arvutiga USB-kaabli abil, seetõttu on vaja vaba USB-pesa.
Patareisid ei ole vaja, Accu-Chek Smart Pix saab toidet läbi USB-pesa.
Arvuti operatsioonisüsteem peab USB-liidest täielikult toetama, seetõttu peaks kasutama operatsioonisüsteeme Microsoft Windows 2000 (Service Pack 4) või Microsoft XP (Home või Professional). Vanemad operatsioonisüsteemid ei toeta USB-liidest vajalikul määral.
Accu-Chek Smart Pix kasutajaliidesele juurdepääsuks on teil vaja installida internetibrauser (nt Microsoft Internet Explores 5.x või uuem versioon, Firefox 1.x või uuem versioon, Opera 8.x või uuem versioon).
Accu-Chek Smart Pix seadme kasutajaliides on optimeeritud ekraanile, mille resolutsioon on 1024 x 768 pikslit; arvuti monitor peab olema seatud sellele või kõrgemale resolutsioonile.
Accu-Chek Smart Pix seadet saab kasutada kõigi Accu-Chek glükomeetrite ja insuliinipumpadega:
Accu-Chek Smart Pix seadme jaoks on teil vaja:

  • personaalarvutit ja vaba USB-pesa;
  • operatsioonisüsteemi: Microsoft Windows 2000 või uuemat versiooni;
  • installitud internetibrauserit (kuigi internetiühendust ei ole vaja);
  • monitori, mille ekraani resolutsioon on 1024 x 768 või kõrgem;
  • arvutiga ühendatud printerit (kui soovite aruandeid välja printida).

 
Kasutamine

Kolme lihtsa sammu abil saate kiirelt ülevaate oma haigusest:
Sisestage - lihtsalt sisestage Accu-Chek Smart Pix arvuti USB-pessa.
Asetage - asetage Accu-Chek glükomeeter Accu-Chek Smart Pix seadme ette.
Vaadake - tulemused kuvatakse kohe ekraanile arusaadavate tabelite ja graafikutena.Kui arvuti vastab spetsifikatsioonides toodud nõuetele, ei ole vaja mingisugust tarkavara lisaks installida - lihtsalt ühendage Accu-Chek Smart Pix arvutiga ja see toimib kohe. Seadme töötamiseks kasutatakse veebibrauseri ja operatsioonisüsteemi funktsionaalsust.
Accu-Chek Smart Pix seadet saab tänu integreeritud häälestusfunktsioonile kerge vaevaga kohandada vastavalt enda vajadustele. Seadistused salvestatakse seadmesse ja need jäävad alles ka siis, kui seade eemaldatakse USB-pesast või lülitatakse välja.